12 Haziran 2011 Pazar

Yaz Geldi :)

Bilgisayarım sizlere ömür, bırak yazı yazmayı, günlerdir internete bile giremiyorum. Ayşe hızla büyüyor, iyice sosyalleşmeye başladı. Uyanık olduğu her dakikayı oyun oynayarak geçiriyoruz ve onun tepkilerindeki değişimler bizi acaip mutlu ediyor. Agu agular yavaş yavaş farklı seslere dönmeye başladı, artık sırtüstü yatarken yüzüstü dönebiliyor. Oyuncaklarını tanıyor, oturmaya çalışıyor, herşeye dokunmaya ve tatmaya çalışıyor. Kilosu ve boyu da oldukça güzel, geceleri çok şükür uyuyor artık. Bana da onu her gün banyodan sonra cici cici giydirip mıncırmak kalıyor :)

Bir ay içinde taşınıyoruz, daha güneşli, daha geniş bir eve geçiyoruz. Evin etrafı yemyeşil ve trafik gürültüsü, kirlilik vs yok. Ama çok işimiz var. Buralarda olamayacağım özetle. Biz yokken Ayşe'nin birkaç resmi ile idare ediniz :) Bu arada, esmer anne babanın sarışın çocuğu olabiliyor arkadaşlar yaaa, bıktık artık "neeee bu sizin mi" sorularından, valla bizim, billa bizim :)

3 yorum:

A-H dedi ki...

Ayy masallah nasil tatli olmus :))

♥ 3 ♥ dedi ki...

maşallah ya valla nazarlık kıvama gelmiş çok çok güzel bir bebek. yerim, yerim ben onu.sarışın bi bebek olarak beni kalbimden vurdu.napiim sarı bebekler sevilme yarışına +1 olarak başlıyor bende.ikinizde öpüldünüz.çok bekletmeyin ama.

casminella dedi ki...

Bu ne güzellik böyle Allah bağışlasın. Arayı fazla uzatma. Sevgiler...